KONST / Litografier / Litografi 8299318
nr 829 9318
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Litografi, Petter Thoen (f. 1943), E, A, signerad, bladets mått: 64x46
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 maj 2013
kl 19:06:44
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen